ESIET SVEICINĀTI

Vieta jūsu banketam

 


English Russian Latvian

Minigolfs

 

 Minigolfa parks atvērts līdz pirmajam patstāvīgajam sniegam,vēsāks laiks-cimdi rokās un spēlējam.

 Piedāvājam uzspēlēt minigolfu atpūtas kompleksa "Ieviņas"betonminiGolfa parkā ar 18 betonētiem standarta celiņiem,nojumi ar galdiem, grilu un dīķi kur vasarā nopeldēties.Lieliska vieta, kur sarīkot dzimšanas dienas ballīti, firmām sporta svētkus vai vienkārši, lai atpūstos pie dabas un izvingrotos, pie reizes saņemot sportisku azartu.Lai nospēlētu vienu apli, jānostaigā apmēram 700 m jeb laika ziņā atkarībā no katra veiksmes sākot no 25 minūtēm līdz stundai.Interesanti spēlēt sacensību veidā,rakstot punktus,katram celiņam atvēlēti 7 sitieni,ja neiesit-raksta 8 punktus,otrs sacensību veids ir skaitīt uzvarētos celiņus.Interesantas ir pāru spēles,kur katrs pāra spēlētājs sāk savu celiņu,bet spēles gaitā mainās sitieniem,kamēr bumbiņu iesit bedrītē.

3.oktobrī norisinājās rudens čempionts,individuāli pirmo vietu ar 44 punktiem un kausu ieguva Indulis Freimuts,otrā 45p.Imants Zemītis,trešā 50p.Astra Sprūde.Pāru spēlēs ar 47 punktiem Ilgonis Lapiņš/Indulis Freimuts,otrā vietā 50p.Sintija Baldone/Astra Sprūde,trešajā 58p.Evija Lapiņa/Imants Zemītis.Pēdējai vietai ir kur augt-75 punkti,bet tā viņai bija tikkai trešā spēle,tā kā nekautrējamies,bet piedalamies.

Gatavosimies pavasara čempionātam maijā minigolfā,informāciju skatam mājas lapā.

Par Latvijas čempionāta posmu-skatamies informācijā.

 BetonminiGolfa spēle ar minigolfa inventāru vienai personai-2.0eur.

Nojumes īre piknikam ar golfa inventāru,mangali,muzikas centru sākot no 10EUR/st.atkarībā no cilv.sk.cena katrā reizē atrunājama,derba dienās lētāk.Informācijai tālr.26498404.

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !